Colmo

Zabýváme se designem značek, identit, publikací, výstav, online projektů a dalších formátů vizuální komunikace a brandingu. Studio Colmo jsme založili v roce 2008 a pracujeme pro českou i zahraniční klientelu. Zakládáme si na osobním vztahu s našimi zákazníky a věříme, že rovnocenný dialog je zárukou úspěšné práce. Všechna zadání jsou pro nás unikátní a baví nás, že každý projekt má individuální potřeby. Vítáme úzkou spolupráci se souvisejícími profesemi jako jsou fotografové, architekti, programátoři a další.

Profesionálním přístupem pomáháme našim klientům vynakládat prostředky jen na to, co skutečně potřebují. Naší doménou je osobitý, funkční a nadčasový design.

Zajímá vás, jak bude probíhat Váš projekt?

Napište nám
Kdo jsme

Markéta Hanzalová

Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze v Ateliéru písma a typografie pod vedením Prof. Jana Solpery. Společně s Mirkem Roubíčkem v roce 2008 založili studio Colmo. Její silnou stránkou je koncepční a analytické myšlení, tvorba značek, periodik a knih. Ráda pracuje na projektech komplexně a vítá spolupráci s architekty. Dva roky vedla Ateliér grafického designu společně s Mikulášem Macháčkem na FaVU VUT v Brně. Nyní vede kurzy grafického designu na soukromé škole Scholastika v Praze.

Miroslav Roubíček

Vystudoval  Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze v Ateliéru písma a typografie pod vedením Prof. Jana Solpery a Františka Štorma. Po několika letech v agenturách Saatchi & Saatchi a Young & Rubicam založil společně s Markétou studio Colmo. Při práci ho charakterizuje uvolněnost, empatie a velká imaginace. Soustředí se na tvorbu značek, vizuálních identit, kampaní a výstavních projektů. Je vedoucím ateliéru Grafického a mediálního designu na Vysoké škole kreativní komunikace.

Jan Holeček

Spolupracuje s námi na analýzách zadání, strategii brandu a textaci. Díky svým zkušenostem z velkých projektů dává brandům obsah, jazyk a příběh.

DuClair

Studio, které se věnuje webovým prezentacím. Realizuje pro nás kódování a pomáhají nám vytvořit weby, SEO analýzy, zajistí, aby výsledek skvěle fungoval.

Pavel Horák

S fotografickým studiem phph Pavla Horáka velmi rádi spolupracujeme na většině našich projektů. Jeho pohled na věc je vždy vítaným oživením.

Pro koho jsme pracovali

Město Nymburk, Boardriders, Český rozhlas,
VGP Group, Everwhere, Galerie hl. města Prahy, Kruh,
KA Architekti, Růžička a partneři, UPM,
Česká centra, České Dráhy, Comtech, Fresh Films,
Institut umění – Divadelní ústav, Economia, Francouzský institut v Praze,
Pink production, RusinaFrei Architekti, Wannado,
Národní muzeum, Pasta Krusta, Vorlíčková Partners,
Židovské muzeum v Praze, Černoch